warsztaty pływackie na terenie całej Polski

Indywidualna nauka pływania

Kontakt

+48 510 155 567total  09
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. total  06

  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg

O firmie

Celem Total Immersion jest nauczyć Cię pływać jak ryba.
Zamiast mielić nieskończoną ilość basenów ciągnięciem i kopaniem, nauczysz się pływać z bez wysiłkową gracją ryby. Różnice dostrzeżesz już przy pierwszym przepłyniętym basenie w czasie inteligentnego i celowego treningu TI.
Nauczysz się pięknego pływania oraz mechaniki.
Twoim podstawowym celem jest prawdopodobnie szybsze pływanie, ale zorientujesz się, że o wiele ważniejsze i bardziej satysfakcjonujące jest pływanie z wdziękiem. Płynne i ekonomiczne. Prędkość z pewnością również się pojawi, kiedy już uzyskasz biegłość i swobodę pływania.
 
Przeżyjesz zmianę, a jednocześnie nauczysz się płynnych ruchów.
Spośród wszystkich programów treningowych usprawniających pływanie, tylko metoda TI pozwala zagłębić je w sposób świadomy (co przypomina jogę lub tai chi). Pływanie metoda TI pozwala na ściślejsze połączenie ciała z umysłem, co prowadzi do wzrostu samoświadomości i chęci doskonalenia. Osiągasz wyższy stopień dobrostanu fizycznego i psychicznego.
 
Zgłębisz pływanie, jako sztukę.
Metoda TI kładzie nacisk na wystudiowaną precyzję i doskonalenie, których nauczają również mistrzowie sztuki walki. Zaczniesz od prostych umiejętności i ruchów, i będziesz się posuwał do przodu małymi, łatwymi do opanowania krokami. Dostrzeżesz logiczną konsekwencję rozwijania umiejętności i rozkwitniesz dzięki dbałości o szczegóły

 

Terry Laughlin 

Copyright © TotalImmersion. All rights reserved. Projected by SurmaCreation